İletişim
  info@irmethospital.com
  (+90) 282 725 44 44
     
 
 
Bögesel Zayıflama  
Estetik Burun Cerrahisi  
Geniltal Estetik  
Göz Kapağı Estetiği  
Jinekomasti  
Kulak Estetiği  
Meme Dikleştirme  
Meme Küçültme  
Meme Rekonstruksiyonu  
 
Estetik Burun ameliyatı(Rinoplasti)
Estetik burun ameliyatları;hem erkek hem bayan hastalarda bu işlemin yapıldığı düşünüldüğünde dünyada en çok gerçekleştirilen estetik operasyonlardan olduğu söylenebilmektedir.
Rinoplasti farklı teknik ve buna bağlı farklı sonuçları gözlemlenebilen bir estetik müdahaledir.
Plastik cerrah hastanın yüz anatomisine en uygun teknik ve yaklaşımla operasyonu planlar. Bunu ister çizimlerle ister hastanın fotoğrafları üzerinden isterse operasyon esnasında yapar ve gerçekleştirir.

Estetik burun ameliyatlarının en büyük korkulan kısmı tampon çekilmesi ve ameliyat sonrası göz çevresi morluklarıdır. Bu sıkıntıların ilk birkaç gün içerisinde yaşanması ,kullanılan yeni materyal ve atravmatik tekniklerin gelişmesiyle daha az korkulu hale gelmiştir.
Hangi teknikle yapılırsa yapılsın estetik burun ameliyatlarında amaç doğal ,yüzün anatomisine uygun ,nefes alma fonksiyonunu sağlayan bir burun elde etmektir. Abartılı taleplerle burun ucu aşırı kalkmış yüze göre aşırı küçültülmüş bir burun başarıdan çok başarısızlığı gösterir. Cerrahın şekil verdiğinin kıkırdak kemik ve yumuşak doku olduğu düşünüldüğünde çizimlerle ve başka insanlara ait fotoğraflara benzer burun yapmanın imkansız olduğu bilinmelidir. Plastik cerrah hastası için en iyi ve estetik burnu kişiye özel planlamasını yaparak elde eder.

Operasyon sonrası burun ve çevresi ödem-şişlikler doğal karşılanmalıdır. Bu ödem ilk 3 ay tamamen gerilemekte,6 ay sonrası burun kalıcı şeklini almaktadır. Bu sürelerden önce hastaların burun şekli konusundaki şikayetlerinin geçici olduğu bilinmesi gereken diğer önemli bir noktadır.

 
   
  Diğer Web Sitelerimiz İletişim ve Ulaşım

www.irmethospital.com
www.irmetdis.com
0 282 725 44 44    
0 282 725 44 40    
Namık Kemal Bulvarı No: 17-21 Tekirdağ / Çerkezköy    
 
 
Copyright © 2013 İrmet Hospital. Tüm Hakları Saklıdır.