İletişim
  info@irmethospital.com
  (+90) 282 725 44 44
     
 
 
Bögesel Zayıflama  
Estetik Burun Cerrahisi  
Geniltal Estetik  
Göz Kapağı Estetiği  
Jinekomasti  
Kulak Estetiği  
Meme Dikleştirme  
Meme Küçültme  
Meme Rekonstruksiyonu  
 
Bayanların özellikle  çoklu doğumlardan sonra oluşan vajinal bölgede gevşeme ve dış genital bölgede şekil bozukluğu şikayetleri artmaktadır. Mahremiyet olgusu da dikkate alındığında bayanların bu şikayetlerini ifade etmesi oldukça zordur. Bu konuyla ilgili yapılacak estetik operasyonlar ile ilgili bilgileri de aynı doğrultuda sınırlı olmaktadır.
Hastalarımız genital bölgesinde doğuştan veya sonradan kazanılmış şekil bozuklukları gevşeme şikayetleri  olması durumunda uzman plastik cerrahi doktoruna başvurabilirler.

Vajinal  daraltma (Vaginal tightening)  ve labioplasti operasyonları genital estetik operasyonlarının en sık gerçekleştirilenleridir. Vajinal daraltma operasyonu sonrası  hastalara en az 6 hafta cinsel ilişki önerilmemektedir. Hastaların yatış süreleri oldukça kısa olup günlük hayatlarına erken dönebilmektedirler.  

Labioplasti ameliyatları genital bölge dış kısımlarının küçültülmesi simetrik hale getirilmesi işlemi olup lokal anestezi altında gerçekleşmektedir hastalar aynı gün taburcu olmaktadır.Bu hastalara da 6 hafta kadar cinsel ilişki önerilmez.

Doğuştan gelen dış bozukluklar için gelen genç kızlarımıza ve menopoz sonrası bayanlara da labioplasti operasyonu  güvenle uygulanabilmektedir. ameliyat dışı uygulmalarda özel tasarlanmış lazer cihazları ile vajinal daraltma ve renk açma(Bleaching) işlemleri mevcuttur.
 
   
  Diğer Web Sitelerimiz İletişim ve Ulaşım

www.irmethospital.com
www.irmetdis.com
0 282 725 44 44    
0 282 725 44 40    
Namık Kemal Bulvarı No: 17-21 Tekirdağ / Çerkezköy    
 
 
Copyright © 2013 İrmet Hospital. Tüm Hakları Saklıdır.