İletişim
  info@irmethospital.com
  (+90) 282 725 44 44
     
 
 
Bögesel Zayıflama  
Estetik Burun Cerrahisi  
Geniltal Estetik  
Göz Kapağı Estetiği  
Jinekomasti  
Kulak Estetiği  
Meme Dikleştirme  
Meme Küçültme  
Meme Rekonstruksiyonu  
 
Meme küçültme amelyatları büyütme ameliyatlarının tersine büyüklüğe sebep olan fazla meme dokusu ve cildin çıkarılması esasına dayanır. Bu ameliyatlar estetik kaygı taşımakla birlikte çok büyük göğüslü hastalarda buna başka sebepler eklenir.Bu ameliyatlar aynı zamanda hastanın sağlık açısından kronik bel boyun ağrılarını göğüs altı kaşıntı ve pişikleri sonlandırarak konforlu bir hayat sürmesini sağlamaktadır.


Meme küçültme ameliyatları genel anestezi altında uyutularak yapılır.Tekniğine göre göğüs altında düz aşağı uzanan tek veya ters T şeklinde ameliyat izi mevcut olacak,bu izlerin belirginliği ilerleyen yıllarda azalacaktır.

Hastaların ameliyat sonrası iyileşme süreci aksi bir komplikasyon görülmediği taktirde 1 haftadır.Bu sürenin takibinde hastalar normal hayatına dönebilmektedir.
 
Meme küçültme ameliyatı planlanan hastalar başarının artması için 2 önemli öneri, kilo verme ve ameliyat sürecinde sigara kullanmamalarıdır.Sigara yara yeri iyileşmesi ve doku beslenmesini önemli ölçüde etkilememektedir.Bunun yanında şeker hastalığının varlığı da iyileşme sürecini etkilemektedir.

    

 

                
 
   
  Diğer Web Sitelerimiz İletişim ve Ulaşım

www.irmethospital.com
www.irmetdis.com
0 282 725 44 44    
0 282 725 44 40    
Namık Kemal Bulvarı No: 17-21 Tekirdağ / Çerkezköy    
 
 
Copyright © 2013 İrmet Hospital. Tüm Hakları Saklıdır.