İletişim
  info@irmethospital.com
  (+90) 282 725 44 44
     
 
 
FUE Saç Ekimi  
Sakal Bıyık Ekimi  
PRP Saç Tedavisi  
Kaş Ekimi  
 
 
 

Kaş Ekimi

Özellikle kadınlarda bir çok nedenden dolayı kaşsızlık problemi (Kaş Dökülmesi) ortaya çıkmaktadır. Estetik yönden dikkat çekici olan bu duruma genelde bilinçsiz kaş alma ve aldırma neden olmaktadır. Aynı şekilde daha güzel bir görünüm elde etmek için uygulanan dövme, kalıcı kontur gibi uygulamalar kaş köklerine zarar vererek dökülmesine neden olur. Bunun dışında hastalıklar, kullanılan ilaçlar, yaşlılık ile zayıflayan kökler kaşların dökülmesi, seyrelmesi gibi çokta arzu edilmeyen sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Dökülme dışında ayrıca daha güzel bir görünüm elde etmek için sıkılaştırma ve kalınlaştırma amaçlı ekimler yapılmaktadır.

Kaşlarda Yara ve Yanık İzleri Kapatma
Bir çok insanın yüzünün çeşitli yerlerinde belirgin izler bulunmaktadır. Yara, yanık, kaza ve ameliyat izlerine kaş ekimi yapılarak kapatılmaktadır.

FUE Yöntemiyle Kaş Ekimi
Kaş nakli için gerekli kıllar ense kısmında en fazla 1 cm gibi bir alanda traş yapılarak alınmaktadır. Alım esnasında alım için kullanılan uçlar 0.6 yada en fazla 0.7 mm çapında olması gerekir. Çünkü daha büyük oranda olursa kaşlarda delik görünümüne neden olur. Aynı şekilde alınan kıl kökleri çok fazla zaman kaybetmeden (oksijensiz kalıp, ölmeden) yine aynı büyüklükteki uçlar ile ekilmesi gerekir. Çünkü alınan kıl kökleri uzun süre beklemesi halinde oksijensiz kalarak ölecektir. Ölü kılı ekmek hiç bir işe yaramaz. Çünkü 10-15 gün içinde dökülür.

 
 
   
  Diğer Web Sitelerimiz İletişim ve Ulaşım

www.irmethospital.com
www.irmetdis.com
0 282 725 44 44    
0 282 725 44 40    
Namık Kemal Bulvarı No: 17-21 Tekirdağ / Çerkezköy    
 
 
Copyright © 2013 İrmet Hospital. Tüm Hakları Saklıdır.